DETAYLI BİLGİ

 

İstatistik Analiz  

Bilimsel çalışmalarınız, uzmanlarımız tarafından mantık ve güven çerçevesinde istatistik analize tabi tutulur ve değerlendirilir. Akademik ve etik ilkeler çerçevesinde, bütün bilimsel çalışmalarınıza özel önem veriyoruz. Akademik ve kurumsal hizmet ile yanınızdayız.

Hakkımızda

Uygulamalı istatistik analiz alanında uzmanlaşmış bir istatistik danışmanlık kuruluşuyuz. Alanında tecrübeli uzman akademisyen ve analist kadrosuyla bilimsel çalışmalara istatistik analiz desteği sunuyoruz. Binlerce kişiye; bilimsel yayın, sunum, Y. Lisans Doktora Uzmanlık tezi ve ödev için istatistik analiz desteği sunduk.

 

İstatistik Uzmanlarımız

Ekibimiz; İstatistik, Biyoistatistik ve Tıp/Sağlık alanlarından mezun tecrübeli uzman akademisyen ve analistlerden oluşmaktadır. Biz işimizi severek yapıyoruz. Sizinle aynı dili konuşan ekibimizden hızlı bir şekilde destek alarak sonuca ulaşırsınız. İşi uzmanına bırakın rahat edin.

Neler Yapıyoruz

Verilerinizi, araştırma planınız/hipotezleriniz doğrultusunda analiz ediyoruz. Analiz sonuçlarınızı; bilimsel dergilerde, yüksek lisans doktora ve uzmanlık tezinizde kullanılacak şekilde düzenliyoruz. İstatistik analiz sonuçlarınızı da yorumluyoruz. Sonuçları, analiz raporuyla birlikte size gönderiyoruz. Bkz. (SSS)

 
 

Ücretlendirme 

Analiz türüne ve yorum ekletme tercihinize göre çalışma ücretini size bildiriyoruz. Güven esaslı çalışma prensibine sahip ekibimiz size en makul ücreti sunmaya kararlıdır. Yaklaşık ücret listesi için tıklayınız. Kredi kartıyla taksit tercihi de bulunmaktadır. Bkz. (SSS)

Garanti İlkemiz

Bilimsel sürece katkıda bulunmak en temel ilkemizdir. İstatistik sonuçlarınızın zamanında hazırlanmasını ve teslimden itibaren 7 gün içinde 2 kez talepleriniz doğrultusunda düzeltme hakkını size taahhüt ediyoruz. Tüm haklarınız Müşteri Hizmet Sözleşmesi ile güvence altındadır. Bkz. (SSS)

Çalışma Sürecimiz

Verilerinizi ve yapılacak işlemleri/hipotezleri bize e-Mail yoluyla gönderdiğinizde size ücret bilgisini veriyoruz. Kabul etmeniz durumunda çalışmaya başlayıp 1-5 iş günü içinde sonuçları size gönderiyoruz. Düzeltme taleplerini yapıp size teslim ediyoruz. Bkz.SSS

Etik İlkeler

Tüm istatistik analiz süreci, "Bilimsel Etik Gizlilik İlkesi" içerisinde işlediğinden sitemizde referans vermiyoruz. Hiç kimsenin çalışmasını başkasıyla paylaşmıyoruz. Analiz ve düzeltme süreci biten kişilerin bizdeki verilerini siliyoruz. Bizden danışmanlık hizmeti alanları müşteri olarak değil birlikte çalıştığımız bir ekip arkadaşı olarak görmekteyiz.

imgch01.png