top of page
ücretlendirme
granti ve etik ilkeler
hakımızda
neler yapıyoruz
boş

DETAYLI BİLGİ

istatistik analiz merkezi

Hakkımızda

İstatistik analiz alanında uzmanlaşmış, Ankara merkezli Kurumsal bir istatistik analiz kuruluşuyuz. Tecrübeli Akademisyen kadromuzla bilimsel çalışmalara istatistik analiz desteği sunuyoruz. Binlerce kişiye; Makale, Sunum, YL-Doktora-Uzmanlık Tezleri için analiz desteği sunduk.

istatistik analiz merkezi

Uzman Ekibimiz

Ekibimiz, üniversitede çalışan İstatistik ve Biyoistatistik alanında +13yıl PhD deneyimli uzman Akademisyenlerden oluşmaktadır. Sizinle aynı dili konuşan ekibimizle hızlı şekilde sonuca ulaşırsınız. Verileriniz emin ellerde. İstatistiği uzmanına bırakın rahat edin.

istatistik analiz merkezi

Neler Yapıyoruz

Verilerinizi, araştırma planınız ve hipotezlerinize göre analiz ediyoruz. Analiz sonuçlarınızı; bilimsel dergilerde, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık tezinizde kullanılacak şekilde düzenliyoruz. Sonuçları, analiz raporuyla birlikte  1-4 iş günü içinde size gönderiyoruz. Bkz.SSS

istatistik analiz merkezi

Ücretlendirme 

Analiz türüne ve yorum ekletme tercihinize göre çalışma ücretini size bildiriyoruz. Güven esaslı çalışma prensibine sahip ekibimiz size en makul ücreti sunmaya kararlıdır. Yaklaşık ücret listesi için tıklayınız. Ödemeyi FAST ile kolayca ve güvenle yapabileceksiniz. Bkz.SSS

istatistik analiz merkezi

Garanti İlkemiz

Bilimsel sürece katkıda bulunmak en temel ilkemizdir. İstatistik sonuçlarının zamanında hazırlanmasını ve sonuçların tesliminden sonra 3kez talebiniz doğrultusunda düzeltirme hakkını size sunuyoruz. Haklarınız Müşteri Hizmet Sözleşmesi ile güvence altındadır.

istatistik analiz merkezi

Etik İlkeler

Analiz sürecimiz, "Bilimsel Etik ve Gizlilik İlkesi" içerisinde işlediğinden referans vermiyoruz. Çalışmalarınızı asla kimseyle paylaşmıyoruz. Analiz süreci biten kişilerin bizdeki verilerini siliyoruz. Ayrıca, uzmanından istatistik desteği almanız asla Etik bir sorun oluşturmaz.

WhatsApp Mesaj Hattı: 0545 513 64 22
istatistikanalizmerkezi@gmail.com

istatistik analiz nedir? What is statistical analysis?

istatistik analiz, örnekten elde edilen değerlerdir. istatistiksel analiz, örnekten elde edilen sonuçların popülasyona genellenmesidir. istatistik analiz yaptırmak istiyorum. istatistik analiz yapan kişi ve firmalar, spss veri analizi yaptırma, ücretli istatistik yapan uzman, tez istatistik ücreti, analiz ücreti, istatistik analiz ücretleri, makale analiz ücreti. spss analizi yaptırmak istiyorum. ücret karşılığı istatistik analiz, tez ve makale analizi.

bottom of page